fbpx

Firmanın hazır petshop web sitesi tasarımlarıyla petshop ürünlerinizi internet ortamında satışa çıkarabilirsiniz. Petshop işletiyorsanız dükkanınızda bulunan hayvanları veya hayvanlar üzerinden online ortamda daha iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Firmanın petshop web siteleri kolay kullanılabildiği ve hazır olarak satıldığı için sitenizin açılması için günlerce beklemek zorunda kalmazsınız. Kurulumunu yapıp ardından içerik yüklemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca admin belirleme veya üye gibi modüllerle online mağazanıza sürekli müşteri kazandırabilirsiniz.

Hazır Petshop Web Sitesi Nasıl Olur?

Hazır petshop web siteleri kurulumları yapılarak evcil hayvan ve evcil hayvan ürünleri satışının yapılmasını sağlar. Bu sebeple sitelerde evcil hayvan türlerine ait bölümler bulunur. Bu bölümler kedi, köpek, kuş veya sürüngen şeklinde kategorilere ayrılı.

Kategorilere ayırma işlemi için kategori modülü kullanılır. Ayrıca petshop sitesi hayvanlar için mama, bakım ürünleri veya aksesuar satışı yapacaksa bu ürünlerin bulunduğu kategorilerde bulunur. Ürünlere ve hayvanlara ait sayfalarda gerekli bilgiler yayınlanabilir. Bunun dışında hazır web sitesinde petshopa dair bilgilerin yer aldığı hakkımızda bölümü hazırlanabilir.

İletişim bölümü de sitenin olmazsa olmazıdır. Çünkü satış yapılacaksa ve iletişim kurulacaksa müşterilerini iletişim bölümünü kullanması gerekir. Yine petshop sitelerinde galeri bölümü hazırlanarak hayvanların görsel olarak sunumu gerçekleştirilebilir. Tüm bu olması gerekenler hazır petshop web siteleri tasarımları arasında bulunur. Ayrıca ekstra özelliklerde eklenebilir.

Hazır Petshop Sitesi Sunduğu Avantajlar

Firmanın renk seçenekleriyle sunduğu hazır petshop web sitelerinin kullanıcılarına pek çok avantajı bulunur. Bu avantajlar arasında kolay kurulum avantajı yer alır. Site Türkçe alt yapısına sahip olduğu için talimatlar takip edilerek kolay bir şekilde kurulur ve kullanılmaya başlanır. İkinci avantaj ise yönetim avantajıdır. Petshop web siteleri admin ve yönetim panellerine sahiptir. Bu sayede kolay bir şekilde yönetilerek kullanım avantajı sağlarlar. Web sitesi satın almak için firmayı tercih edenler sunucu koruma avantajını da elde ederler. Böylelikle site dışarıdan gelecek saldırılara karşı koruma altına alınır.

Hazır Petshop Web Sitesi Sahip Olduğu Özellikler

Firma tarafından hazır şekilde satılan petshop web siteleri sahip oldukları özelliklerle dikkat çekerler.

Sitelerin sahip olduğu ve dikkat çekici özellikleri şunlardır;

  • Petshop web sitesinde modüller bulunur ve bu modüller site yöneticilerin yapmaları gereken işlemleri kolaylaştırır.
  • Hazır petshop web siteleri mobil uyumludurlar. Bu sebeple cep telefonu veya tablet gibi cihazlarda da kullanılabilirler.
  • Web sitelerine dinamik slayt ekleme yapılabilir. Bu da görsel açıdan web sitelerinin kullanıcılara hitap etmesini sağlar.
  • Petshop hazır web siteleri Türkçe altyapılı oldukları için dil sorunu yaşanmaz. Ayrıca kullanım ve yönetim için bilgi birikimi gerekmez.
  • Petshop firmasına uygun özelliklerle geliştirilebilir sitelerdir.
  • Web sitelerine adminler sınırsız eposta eklemesi yapabilirler.
  • Web siteleri otomatik olarak güncellenebilirler ve bu güncelleme ücretsizdir.
  • Firmanın petshop site tasarımları seo uyumludur. Böylelikle arama motorlarında kişilerin karşılarında çıkma oranları yüksektir.
  • Sitelerde Cloudflare Entegrasyonu bulunur. Bu sayede yüklenen içeriklerde virüs bulunması durumunda bu içerik ön belleğe alınarak virüsün temizlenmesi sağlanır.

Tüm bu özelliklerin dışında hazır petshop web sitelerini tercih eden kişiler firmanın 24 saat kesintisiz destek hizmeti alma avantajı elde ederler. Gündüz ya da gece fark etmeksizin sorularına ve sorunlarına çözüm arayabilirler.

Hazır Petshop Sitesi Fiyatları

Evcil hayvanlar için hizmet vermek amacıyla petshop sitesi açılmak istenildiğinde ilk akla takılan site için ayrılması gereken bütçedir. Ancak firmanın sunduğu hazır petshop web siteleri uygun fiyatlar sunarak kişilerin normal şartlarda ayırmaları gereken bütçenin daha azını ayırmasını sağlar.

Hazırlanan web site paketlerinde kurulum, SEO ve mobil uyumluluk, yönetim paneli ve toplu resim yükleme özelliği yer aldığı için farklı farklı ücret ödemek zorunda kalınmaz. Buda bütçe açısından büyük katkı sağlar. Ayrıca petshop sahipleri uygun fiyatlarla hazırlattıkları web sitelerinde sorun yaşadıklarında veya desteğe ihtiyaç duyduklarında firmayla iletişim kurarak destek alabilirler.

Yorum Yazabilirsin