Tüm Cihazları Bir Sitede Birleştirdik. Günümüzde internet kullanımı, Masaüstü, Dizüstü, Tablet PC, Telefonlar, TV ve benzeri cihazlarda yaygınlaşmıştır. Bu çerçevede web sitelerinin de tüm cihazları desteklemesi temelinde hareket ediyor ve sitelerimizi güncel teknolojileri kullanarak tasarlıyor ve hazırlıyoruz.Siteye giren ziyaretçiler, kullandıkları cihaza göre web sitesi gezinimi yapma avantajına sahip oluyorlar.

10.000
DOMAİN MÜŞTERİSİ

1500
WEB SİTE MÜŞTERİSİ

11500
KAYITLI MÜŞTERİ

Neden Biz

site-img33

Web Sitenizi Tasarlıyor ve İçeriklerinizi Yüklüyoruz

Web sitenizin teslimatında kurumsal bir sitede olan muhtemel her şey olacaktır. Hakkımızda sayfası, iletişim sayfası, iletişim formu, referans galerisi, fotoğraf galerisi, anket, haber bölümü, ürün kategorileri vb.. gibi bölümler olduğu gibi bunun dışında firmanızın ve sektörünüzün özelliğine göre eklemeler yapılmaktadır.

blank
Tüm sitelerimiz SEO uyumludur

Web site paketlerimizin içeriğinde temel seo (arama motoru optimizasyonu) hizmetleri ile web siteniz hedeflediğiniz kelimelerde arama motorları tarafından ( Google , Yandex vb.. ) ön sıralarda çıkacaktır. Sektörünüzün özelliği ve kelimenin rekabet oranına göre istenildiği taktirde raporlama yapılmaktadır.

blank
Güvenilirlik, Hız ve Güvenlik
blank
Mobil Uyumlu Tasarım
blank
Kullanıcı Dostu Panel
blank
Ücretsiz Uygulamalar
blank
7/24 Teknik Destek
blank
Sürekli Güncellemeler