Web Sitenizi Kurun
İşinize En Uygun Konsepti Seçin

Web Sitenizi Kurun

Yüzlerce tasarım içerisinden sana uygun olanı bulmak için bir kelime yaz ve başla.

Hazır Web Sitesi Seo Paketleri

Medyaweb seo paketleri: Bizden site alıyorsunuz ama biz sizi yine yalnız bırakmıyoruz. Bir web sitesinde olması gereken en kaliteli hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimizin sadece website alması değil o website ile başarı elde etmesi bizim en büyük temennilerimizden biridir.

Bu kapsamda oluşturduğumuz web site seo paketlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

HIZLI SEO PAKETİ

Yerel rekabetlerde hedef kelimelerde sıralamada yükselmek için tasarlanmıştır.

📌  3 Adet Anahtar Kelime

📌  5 Özgün Makale (400 Kelime)

📌  5 News Kayıtlı Site Tanıtımı

📌  5 Facebook Backlink

📌  5 Pinterest Backlink

📌  5 Linkedin Backlink

📌  5 Tumblr Backlink

📌  5 Scoop İt Backlink

📌  5 Diigo Backlink

📌  5 Pearltrees Backlink

📌  5 Medium Backlink

📌  5 Pdf Backlink

📌   Detaylı Raporlama

GÜÇLÜ SEO PAKETİ

Orta rekabetli kelimelerde pozisyon kazanmak isteyenler tasarlanmıştır.

📌  3 Adet Anahtar Kelime

📌  8 Özgün Makale (400 Kelime)

📌  8 News Kayıtlı Site Tanıtımı

📌  10 Facebook Backlink

📌  10 Pinterest Backlink

📌  10 Linkedin Backlink

📌  10 Tumblr Backlink

📌  10 Scoop İt Backlink

📌  10 Diigo Backlink

📌  5 Pearltrees Backlink

📌  5 Medium Backlink

📌  5 Pdf Backlink

📌  5 Instapaper Backlink

📌  5 Quora Backlink

📌  Detaylı Raporlama

ULTRA SEO PAKETİ

4 hedef kelime çalışmaları ile üst sıralara ulaşmayı hedefleyenler için tasarlanmıştır.

📌  4 Adet Anahtar Kelime

📌  15 Özgün Makale (400 Kelime)

📌  15 News Kayıtlı Site Tanıtımı

📌  10 Facebook Backlink

📌  10 Pinterest Backlink

📌  10 Linkedin Backlink

📌  10 Tumblr Backlink

📌  10 Scoop İt Backlink

📌  10 Diigo Backlink

📌  10 Pearltrees Backlink

📌  10 Medium Backlink

📌  7 Pdf Backlink

📌  5 Instapaper Backlink

📌  5 Quora Backlink

📌  Detaylı Raporlama

🔓    Kaliteli ve spam barındırmayan özgün , gerçek seo paketleri sunuyoruz.

🚨    Teslim süresi hakkında: Çalışmalarımız manuel ve özenle yapılmaktadır bu nedenle teslim sürelerimiz 15 ile 30 gün arasında seçtiğiniz pakete göre değişmektedir.

KALICI VE GARANTİLİ BİR YÜKŞELİŞ
İNDEXLEME SORUNLARINA KESİN ÇÖZÜM
SİTENİZİN HİT ARTIŞINI UÇURUN
REKLAMLARA DAHA FAZLA PARA HARCAMAYIN

Seo Paketlerimiz Hakkında Merak Edilenler

SEO paketleri ne işe yarar?

Seo paketi sayesinde hedeflediğiniz kelimelerde, sitenizi Google arama motorunda üst sıralara taşıyabilirsiniz. Bu sayede Google Ads reklam giderlerinizi düşürebilir kalıcı ve organik olarak üst sıralarda yer alabilirsiniz.

SEO paketi alırken nelere dikkat etmeliyim?

SEO Paketi alacağınız zaman öncelikli olarak paketin içeriğini kapsamlı bir şekilde incelemelisiniz. Mümkünse firma ile iletişime geçip örnek rapor talebinde bulununuz. Paket İçeriğini İnceleyin. Paket içeriğinde ya da örnek raporda eğer ki who is backlink, 1000 siteden yorum backlink, 100 wiki backlink, 20 wordpress paravan backlink gibi işlemler varsa kesinlikle bu hizmetlerden uzak durunuz. Bu tip işlemler 2018’den beri etkisini kesinlikle kaybetmiş ve sitenizin spam cezası almasına sebep olacak işlemler haline gelmiştir. Bu durumun başlıca sebebi yüzlerce bağlantı alınırken tek içerik yani kopya içerik ile işlem yapılmasıdır.

Seo paketi alırken dikkat etmeniz gereken en temel konu özgünlüktür. Örneğin çalışma içeriğini incelediğiniz “10 Google News Kayıtlı Siteden Tanıtım yazısı” gibi bir ibare varsa, mutlaka 10 adet özgün makale ile işlem yapılması gerekmektedir. Aynı şekilde çalışmada “10 tanıtım yazısı, 20 wordpress blog tanıtım” gibi bir ibare varsa emin olun, satıcı bir makale ile 20 sitede paylaşım yapacak ve sitenizin spam cezası alması için Google’a ben buradayım diyecektir.

Yeni siteye SEO paketi alınır mı?

Seo paketleri google kriterlerine uygun oluşturulduğu için yeni açılmış bir siteye seo paketi uygulamakta bir sorun yoktur ve hatta site açılır açılmaz başlanan seo işlemleri siteniz için pozitif etkiye sebep olur.

Ne sıklıkla SEO paketi alabilirim?

Seo paketi satın aldıktan ve işlemler tamamlandıktan sonra sitenize etki etme süresi tahmini 35-50 gündür, bu yüzden 35-50 gün aralıklara seo paketi alabilirsiniz.

Paketleri kredi kartı taksit ile alabilir miyim?

Tabi ki sipariş aşamasının sonuna geldiğinizde sistem size ödeme seçenekleri sunmaktadır. ister Havale/Eft isterseniz de Kredi kartı peşin yada taksitle paket alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

SEO Paketlerinin faydaları nelerdir?

Seo paketleri birçok konuda sitenize ciddi katkılarda bulunur. Anahtar kelimelerinizde yükselirsiniz. Arama motorlarından gelen ziyaretçi sayınızda artış sağlar. Seo paketlerinin içeriğinde yer alan tanıtım yazısı çalışmaları sayesinde marka bilinirliğiniz artar. Yapılan sosyal medya çalışmaları sayesinde, sizlere ulaşmak isteyen müşteriler google, yandex vb arama motorlarındaki sonuçlardan ziyade sosyal medya platformlarında da firmanızın paylaşılan ve önerilen bir site olduğunu fark edecektir. Alexa değerlerinizde sıralamanız iyileşir. Daha fazla potansiyel müşteriye ulaşırsınız.

SEO paketleri siteme zarar verir mi?

SEO paketlerine yapılan tüm işlemler %100 özgündür. Çalışmada kullanılan siteler Google News kayıtlı otoriter gerçek haber siteleridir. Bu tarz paket işlem yapmak üzere kurulmuş paravan bloglardan vs. işlem yapılmamaktadır. Hiçbir paketimizde ücretsiz binlerce link çıkışı olabilecek değersiz sitelerden bağlantı alınmamakta ve kopya içeriklerle işlem yapılmadığı kesinlikle zarar görme ihtimaliniz sıfırdır. Her ay çalışmada kullanılan web siteleri ve sosyal medya hesapları yararlılık filtlerimizden geçirilmektektedir. Her ay tüm siparişlerin serp kontrolleri sağlanıp dönüşümler ölçülmektedir. Paketlerde ki genel başarı oranı ortalama %90’dır.

SEO paketlerinde uygulanan işlemler kalıcı mıdır?

SEO paketlerinde uygulanan tüm işlemler kalıcıdır. Her türlü olasılığa karşı yayınlanan tanıtım yazıları minimum 1 yıl garantimiz altındadır.

Çalışma sonrası ne kadar yükseliş olur?

Bu soruya verebileceğimiz en net cevap tatminkar bir yükseliş olabileceğidir. Sitenize paket almadan önceki yapılan çalışmaların durumuna göre paketi aldığınızda 10. Sayfada olan siteniz 1.sayfa 1. Sırayada yükselebilir 5. Sayfa 5. Sırayada yükselebilir. Ama ne olursa olsun sizi memnun edecek yükselişi taahhüt ediyoruz.

SEO paketleri sürekli alınmalı mıdır?

SEO paketleri uygulandıktan sonra aldığınız olumlu etkiyi asla kaybetmezsiniz, fakat rakiplerinizinde sitelerine çalışma yapıldığını ön görerek, rakipleriniz seo çalışması yaptırırken sizin yaptırmıyor oluşunuz üst sıraları rakiplerinize kaptırmanıza sebep olabilir.

Neden Seo Paketi Almalıyız

Şöyle düşünebilirsiniz: Bir web sitesi kuruyorsunuz ve amacınız internette daha fazla görünür olmak ve yaptığınız işi tanıtıp para kazanmak. Hepimizin genellikle amacı budur. Peki siz bir web sitesi açarken , aynı dakikalarda yüzlerce web sitesinin açıldığını biliyor musunuz. Yüzlerce web site firması yüzlerce müşteriye her gün web sitesi kuruyor. İşte seo çalışması tamda burada devreye giriyor. Sizinle aynı işi yapan , aynı hizmeti veren birileri de sizinle birlikte site kuruyor. Bunu bir yarış olarak görebilirsiniz, kim daha hızlı davranır kim daha çok koşarsa o kazanır.  Seo yapmakta böyle bir durumdur. Siz dururken birileri koşuyor o yüzden durmayın. Kaybettiğiniz müşteriler harcadığınız seo ücretinden daha büyüktür. Müşteri kaybetmemek için seo çalışmasına önem verin.

seo paketleri
Danışma Hattı
DANIŞMA HATTI0850 309 94 40


Müşteri Paneli