fbpx

ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Tercihen Üniversite Öğrencisi ve Online olarakta çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

Web tasarım ile ilgilisi olan yada öğrenmek ve tecrübe edinmek isteyen , çalışkan arkadaşlar arıyoruz.

Açık Pozison: Destek ve İçerik Girişi Elamanı

Çalışma Şekli: Tam Zamanlı veya Yarı Zamanlı

İlgileniyorsanız lütfen aşağıdaki form aracılığı ile yada 0535 663 2541 numaralı telefonun Whatsapp uygulaması üzerinden bizimle bilgilerinizi paylaşınız.

Web sitemizdeki Canlı Sohbet sistemimizi veya aşağıdaki mail sistemimizden birini kullanarak istediğiniz zaman anlık olarak temsilcimizle görüşebilirsiniz.

( 7/24 Destek! )
Şirket Bilgileri

Haritada Bul


Medyaweb olarak dijital ortamda firmanızın aynası olan web sitenizi sizlere özel hazırlıyor, akıllı telefonlar, tablet, bilgisayar ve TV’lere uyumlu olarak tasarlıyoruz.
İnternet kullanımının son derece yaygınlaştığı günümüz teknoloji çağında kullanıcıların her zaman ve her yerden web sitenizi rahatlıkla ziyaret etmesi hedef müşteri kitlenize 7/24 ulaşmanız demektir.
Markanızı tam olarak yansıtan bir web sitesi, firma prestijinizi arttıracak, SEO uyumlu ürün ve hizmet tanıtımlarımızla arama motorlarında rakiplerinizi geride bırakacaksınız.
Son teknoloji web tasarımlarımız firmanızın tüm ihtiyaçlarına cevap veren etkileyici tasarımlar olup, URL ve SEO çalışmaları ile desteklenmiş, arama motorlarında ilk sayfalarda çıkan sitelerdir.
Siz de paketinizi ve web tasarımınızı seçin, internet ortamında hak ettiğiniz yeri alın.