fbpx

Terzilik yapanlar ve daha fazla müşteriye sahip olmak isteyenler hazır terzi web sitesi sahibi olarak internet üzerinden hizmet vermeye başlayabilirler. Alınan web sitesi paketi sayesinde kıyafet dikim siparişleri alınabilir veya dikilen ürünlerin satışı yapılabilir. Ayrıca kıyafetlerin onarımı üzerine de hizmet verilebilir. Hazır terzi web siteleri farklı tasarımlarla hazırlandıkları için firma için en uygun seçimi yaparak sipariş verebilirler.

Neden Hazır Terzi Web Sitesi Kullanılır?

Hazır terzi web siteleri terzilerin ya da modern ismiyle dikim evlerinin pek çok işini online olarak yapabilmelerini sağlar. Bu sitelerin en önemli özelliği daha çok kişiye ulaşarak siparişlerin artması olur. Sadece elbise dikimi için değil satışı veya onarım hizmetleri içinde hazır siteleri kullanabilirler.

Hazır olarak satılan terzi siteleri müşterilere de büyük kolaylık sağlar. Kendilerine özel olarak kıyafet diktirmek isteyen kişiler terzi sitesine ulaşarak sipariş verebilir. Terzinin ürettiği ürünleri inceleyebilir veya sorular sorabilir. Aynı şekilde terziler satış hizmeti de veriyorsa hazır kıyafetlerin alımını yapabilir. Eğer terzilik yapıyorsanız alacağınız bu paket sizin saydıklarımız dışında pek çok işinizi kolaylaştırır.

Hazır Terzi Web Sitesi Özellikleri

Hazır satışa sunulan terzi web sitesi terzi olan kişilerin veya terzi firmalarının kullanımına uygun olan sitelerdir.

Hazır terzi web sitelerinin özellikleri şunlardır;

  • Sitelerde ürün ekleme, haber ekleme, kategori ekleme, hizmet bölgesi ekleme ve link ekleme imkanı bulunur. Böylelikle yeni ürünler eklenebilir ve bu ürünlerle daha çok kişiye ulaşılabilir.
  • Hazır terzi sitelerinde galeri ekleme modülleri de bulunur. Bu modüller sayesinde ürünler görsel olarak paylaşılabilmesi için galeri oluşturulabilir. Ürün yelpazesi genişlediğinde de yeni ürünler eklenebilir.
  • Dikim aşaması hakkında müşterilere bilgi verilmek istenirse eğer video galeri eklentisi de kullanılabilir. *Sitelere sosyal medya hesaplarının eklenmesi ve satış yapmak istenildiği durumda kargo, kredi kartı veya online sipariş bölümlerine de sahip olunabilir.
  • Siteler mobil cihazlara uyumlu olacak şekilde hazırlandıkları için mobil cihazlarla da siteler yönetilebilir ve içerik yüklenebilir. Bunun dışında sosyal ağlara yönlendirme de yapılabilir.

Eğer sizlerde terzi olarak çalışıyorsanız bu özelliklere ve daha fazla özelliğe sahip web sitesine sahip olmak için firmayı tercih edebilirsiniz.

Hazır Terzi Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Terzi veya dikimevine özel olarak hazırlanan web sitesini kurabilmek için satın alma aşamasının tamamlanması gerekir. Bunun için öncelikle terzi web sitesi tasarım seçenekleri incelenerek tema rengi, web sitesi şekli veya diğer özelliklerle uygun bir tema seçilir. Sonrasında ise satın al butonunu kullanılarak satın alma aşamasına geçilir. Bu aşamada ilk olarak web sitesi için bir alan adı belirlenir. Daha sonra ise ödeme bölümüne geçilir. Bu bölümde sitede olması istenen ek hizmetler belirlenerek satın alma işlemi tamamlanır. Sonrasında da yönetici paneline giriş yapmak suretiyle web sitesi kullanılmaya başlanır.

Hazır Terzi Web Sitesi Fiyatları

Hazır terzi web sitelerinde ürünler, yorum, hakkımızda, bakım onarım, galeri ve iletişim gibi bölümler yer alır. Bu bölümlerin kullanılabilmesi içinde sınırsız içerik ekleme, ürün ekleme veya hizmet ekleme modülleri bulunur. Bu modüller kişiler tarafından paketten çıkarılabilir veya ek modüller tercih edilebilir. Bunun için hazır terzi web sitelerindeki fiyatlar alınacak site paketinin özelliğine bağlı olarak değişir.

Ayrıca siteler için domain ve kurulum hizmetleri de eklenerek net site fiyatı belirlenir. Bu fiyatın terzilere uygun olması durumunda ise fiyat ödemesi yaparak siteler kullanılmaya başlanabilir. Ayrıca hazırlanan siteler SEO uyumlu oldukları için isimlerinin Google ortamında duyulması daha hızlı olur.

Yorum Yazabilirsin