Online teknoloji mağazası açma hayaliniz varsa eğer hazır teknoloji mağazası web sitesi tam size göre. Teknoloji mağazası web sitelerimiz üretilen teknolojik ürünlerin müşteriye ulaşmasını sağlar. Ürün ekleme özelliği sayesinde satışa sunulacak sayısız ürünün eklenmesini sağlar. Hazır web site mobil uyumlu olarak hazırlandığından dolayı masa üstü ve dizüstü bilgisayarlar dışında mobil cihazlarda da kullanılabilir. Kullanımı kolay ve isteğe bağlı görsel ekleyebileceğiniz teknoloji sitesi satın almak isterseniz teknoloji mağazası web sitesi temalarımızı inceleyebilirsiniz.

Neden Hazır Teknoloji Mağazası Web Sitesi

Teknoloji ürünleri cep telefonu, bilgisayar, tablet, televizyon, fotoğraf makinesi, oyun, ev aletleri, kamera ve spor aletlerini kapsayan ürünlerdir. Teknoloji hazır web sitesi bu ürünlerin tamamının ve daha fazlasının satışının yapılmasını sağlar. Web sitelerimize görseller ve gerekli bilgiler eklenebileceğinden alıcılar bilgiler ışığında ihtiyaç duydukları ürünleri satın alabilirler. Hazır web sitelerimize bilgi eklemek için bilgisayar veya web bilgisine gerek yoktur. Kullanımı kolay olduğu için site yöneticileri kolay bir şekilde içerik yükleyebilirler.

Hazır Teknoloji Mağazası Web Sitesi Nasıl Açılır?

Hazır teknoloji sitesi açmanız için günlerce uğraşmanıza gerek yok. Firmamızın web sitesi tasarımcıları teknoloji mağazaları için web sitelerini önceden hazırladılar. Tek yapmanız gereken şirketinizi en iyi şekilde yansıtacak temadaki web sitesini bulmaktır.

Elemanlarımızın web siteleri için hazırladıkları modüller ve alabileceğiniz hizmetler şunlardır;

 • Hakkımızda bölümü
 • İletişim bölümü
 • Yönetici modülü
 • Ürünler bölümü
 • Sosyal medya linkleri
 • Müşteri yorumları
 • Site için gerekli görseller
 • Üye modülü
 • Ürün stokları belirleme
 • Kampanyalı ürünler modülü
 • Havale modülü
 • Havale ve EFT modülü
 • Site haritası

Teknoloji mağazası web tasarımlarımızda tüm bu özelliklerin bulunması mümkündür. Sizler tasarım seçerken bu özelliklere bağlı da seçim yapabilirsiniz. Modül veya hizmet taleplerinizi işaretleyerek hazır web sitenizi belirlediğiniz özelliklerle kullanabilirsiniz.

Hazır Teknoloji Mağazası Web Sitesi Nasıl Olur?

Online pazara açılmak için kullanmaya başlayacağınız teknoloji mağazanızın nasıl olacağına dair bir fikriniz yoksa tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda hazır web sitesinin demosu da yer alır. Bu demoya bakarak bizim hazırladığımız ve teknoloji mağazaları için kullanılabilecek sitenin nasıl olduğunu görsel olarak görebilirsiniz.

Birden fazla demomuz yer aldığı için şirketinize en uygun olanı seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Teknolojik ürünlerin satılması için hazırladığımız teknoloji mağazasında en önemli özellik satışta ürünlerdir. Sitede ürünlere dair fiyat ve özellik bilgiler yer alır. Böylelikle teknolojik ürün satın alacak kişiler bilgiler ışığında sipariş verirler.

Sitede farklı türlerde teknolojik ürünlerin satışı yapılacaksa ürünler hazır web sitesinde kategoriler halinde bulunur. Bunun için kategori ürünleri tab slider modülü kullanılır. Böylelikle müşteriler ürünleri uygun kategorilerde inceleyerek daha kolay alım işlemi gerçekleştirebilirler.

Hazır olarak aldığınız web sitesinde sizlerde kategori modülünü kullanarak uygun kategorilere yeni ürün eklemeleri yapabilirsiniz. Böylelikle kişilerin yeni ürünlerinizden de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ürün modülü ve kampanyalı ürünler modülünü kullanarak televizyon veya bilgisayarlarınız için yapacağınız indirimleri belirleyebilirsiniz.

Hazır Teknoloji Mağazası Web Sitesi Fiyatları

Online teknoloji mağazalarının günler süren açılış işlemlerini ortadan kaldıran hazır web sitelerimizle kişilerin zaman kaybetmeden web dünyasına açılmasını sağlıyoruz. Sitelerimiz genel olarak hazır olduğu ve bir tek firmaya ait bilgilerin girilmesi gerektiği için kişilerin zaman tasarrufu yapmalarını sağlıyoruz. Ayrıca uyguladığımız ekonomik fiyatlarla para tasarrufuna da katkı sağlıyoruz.

Hazır web sitesi paketlerimiz sayesinde kişiler tasarımcısına, web yazılımcısına ve grafikere hazırlatacakları web sitesi için ayrı ayrı ücret ödememiş oluyorlar. Görseller, grafikler ve diğer özellikler tasarımcılarımız tarafından önceden hazırlandığı için tek yapılması gereken şirkete uyumlu olacak şekilde özelleştirilmesidir.

Yorum Yazabilirsin