Ayakkabıcılık; aksesuarlar arasında en çok takip edilen ve tutkunları olan bir sektördür. Birbirinden farklı modeller, yılın modasına uygun en yeni trendler ve yaratıcı tasarımların yer aldığı ayakkabı dünyası, artık dijital ortamda müşterileriyle buluşuyor. Ayakkabı sevenler tarafından, daha fazla model ve renk seçeneklerine ulaşmak adına tercih edilen web sitesinin kaliteli olması oldukça önemlidir. Bu anlamda kaliteli bir web site tasarımı ile görsellerinizi paylaşabilecek ve hizmet kategorilerinizi belirleyebileceksiniz.

Hazır Ayakkabıcı Web Sitesi Nasıl Açılır?

Hazır ayakkabı web sitesi açmanız için ekstra bir çalışma yapmanıza artık gerek yok. Sizler için düşündüğümüz, tasarladığımız ve profesyonel olarak hazırladığımız siteler için sadece satın almanız yeterli. Kullanıma hemen başlayarak, müşterilerinize ulaşacaksınız. Hızlı iletişim, müşteri potansiyeli oluşturma ve sosyal medya hesaplarınıza yönlendirme ile her geçen gün daha fazla kişiye hitap edeceksiniz.

Ayakkabı genel kategori;

 • Bebek ayakkabısı klasik
 • Bebek ayakkabısı spor
 • Çocuk ayakkabısı klasik
 • Çocuk ayakkabısı spor
 • Erkek ayakkabı klasik
 • Erkek ayakkabı spor
 • Kadın günlük ayakkabı
 • Kadın abiye ayakkabı
 • Kadın spor ayakkabı
 • Kadın ayakkabısı yazlık
 • Tasarım modeller

Bu kategorilerden hangi hizmetleri verdiğinize dair ekleme ve silme işlemi yapabiliyorsunuz. Görsellerinizi sınırsız ekleyerek, mevcut ürünlerinizi ya da yılın modasını paylaşabiliyorsunuz. Sezon sonu indirimleri, kampanyaları ve güncel fiyat kataloğunuzu paylaşabiliyorsunuz.

Hazır Ayakkabıcı Web Sitesi Nasıl Olur?

Tasarımı ile birbirinden farklı alternatiflere sahip ayakkabıcılık sektörüne özel kategorilere tıklayarak, sizin için hazırlanan web site tasarımları arasından seçim yapabiliyorsunuz. Gereken tüm güncellemeleri sitenizin kontrol paneline, kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaparak gerçekleştirebiliyorsunuz. Teni şubelerinizi ve adreslerinizi; web sitenizin iletişim bölümünde, haberler modülünde ve sosyal medya bağlantılarınızda paylaşabiliyorsunuz. Yılın modasına ait güncel yazılar paylaşarak daha fazla ziyaretçiye ulaşabiliyorsunuz.blank

Hazır Ayakkabıcı Web Sitesi Açmak

Artık ayakkabı modellerinizi ve firmanızı tanıtabilmek adına, bir web sitesine haftalarca zaman harcamanıza gerek yok. Hazır web sitesi sadece bir satın al modülü ile yakınınızda olacak. Müşterilerinizin incelemesi adına dilediğiniz an verebileceğiniz bir adresiniz olacak.

Arama motorlarında yerinizi alacak ve web sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlayacaksınız. En yeni modellerinizi dilerseniz, istediğiniz an yükleyebilecek ve aktif olarak web sitenizi kullanacaksınız. Hizmetlerinize ekleyeceğiniz her kategori farklı müşteri kitlesine hitap edecek ve müşteri potansiyelinizi artıracaksınız. Siz işlerinize odaklanırken, hazır siteniz sizi en iyi şekilde tanıtacak. Dijital platformda varlığınızı herkese hissettirecek ve yeni çağa ayak uyduracaksınız.

Hazır Ayakkabıcı Web Sitesi Fiyatları

Web sitesi alanında en çok uğraşılan ve emek isteyen siteler arasında giyim dışında, ayakkabı sektörü gelir. Ayakkabı sektörü; yaş, cinsiyet, renk ve model olarak birbirinden farklıdır. Bu nedenle kategorilerin ve hizmetlerin belirlenmesi, profesyonel tasarım ve anlatım oldukça uzun bir süreç olabilmektedir.

Fiyat olarak sizlere maliyetli gelebilecek web sitesine hem paranızı hem de zamanınızı harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle yapmanız gereken en önemli işlerden biri zamandan ve bütçeden tasarruf etmektir. Ticarette alırken para kazanmak deyimi sıklıkla kullanılır ve web sitesi sizlerin reklam giderini oluşturacağından, az maliyette yüksek kaliteye sahip olması ticarette olması gereken bir durumdur.

Hitap ettiğiniz müşteri kesiminin web sitenizi ziyaret etmesi, hakkınızda bilgi alması, görsellerinizi beğenmesi ve müşteri memnuniyetine dair yorumlara bakması, ayakkabı satışlarınız için önemlidir. İletişim numaranızdan sizlere ulaşması, sosyal medya kullanıcılarının web sitenizden sizi takip etmesi, birçok koldan satışlarınızı artıracak stratejik işler arasındadır. Hazır site ile satışlarınız artacak, kaliteniz konuşulacak.

Yorum Yazabilirsin